Złap koziołki

Weź udział w grze
i losowaniu nagród

Zbierz 9 naklejek za wypełnienie zadań w trakcie trwania konferencji.
Wypełnij swoje dane na kuponie, weź udział w losowaniu i wygrywaj nagrody

Kupony trzeba złożyć w punkcie rejestracji w niedzielę do godziny 12.45. Losowanie i wyniki konkursu na zakończeniu konferencji o godzinie 13.45.

Opis gry

Podczas konferencji można będzie zaznać odrobiny rywalizacji. Zaprosimy Was do wzięcia udziału w grze “Złap Koziołki”.

Każdy z uczestników będzie miał szansę na wygranie nagrody za podjęcie kilku aktywności w czasie obu dni konferencyjnych.

Przy sobotniej rejestracji każdy dostanie kartę. Posłuży ona do zbierania naklejek, które będą rozdawać organizatorzy, sponsorzy oraz partnerzy za wykonywane zadania. Każde zadanie zbliża uczestnika do pełnego wypełnienia karty i możliwości wzięcia udziału w losowaniu nagród.

Zasady gry

Uczestnictwo

Uczestnictwo w grze jest dobrowolne i każdy uczestnik konferencji dostaje kartę gry wraz z pakietem powitalnym na konferencji. Każdy osoba biorąca udział w grze może korzystać tylko z jednej karty do gry podczas trwania konferencji.

Karta gry

Karta do gry w “Złap koziołki” posiada 9 pól na naklejki z koziołkami.

Każdą taką naklejkę, można zdobyć wykonując różne zadania podczas dwóch dni trwania konferencji.

Po zapełnieniu wszystkich pól, na karcie należy uzupełnić dane identyfikujące, a następnie wrzucić kartę do urny.

Zadania

Podczas trwania konferencji, uczestnicy będą mogli zdobywać naklejki z koziołkami, które następnie przyklejają na swoją kartę do gry.

Zadania będą różnego rodzaju oraz w różnych miejscach. Część zadań zadań może być ograniczona czasowo, więc nie warto ich przegapić.

Ilość dostępnych zadań jest większa niż ilość pól na karcie do gry, więc uczestnik może wypełnić wszystkie pola, mimo iż nie rozwiązał wszystkich zadań.

Fair Play

Uczestnicy nie mogą przeszkadzać innym osobom w udziale w grze. “Łapanie koziołków” powinno odbywać się w sposób zgodny z zasadami uczciwiej konkurencji.

Losowanie

Wszystkie poprawnie wypełnione karty, czyli podpisane wszystkimi niezbędnymi informacjami oraz posiadające 9 naklejek mogą wziąć udział w losowaniu na koniec konferencji. Poprawnie wypełnioną kartę należy złożyć do urny do godziny 12:45 w niedzielę.

Losowanie nagród odbędzie się na zakończenie konferencji po ostatniej prelekcji w niedzielę.

Odpowiedzialność

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty, szkody lub kontuzje poniesione przez uczestników w związku z grą. 

Zgoda na wykorzystanie wizerunku

Uczestnik biorąc udział w grze, zgadza się na wykorzystanie jego wizerunku (zdjęć, filmów, itp.) w celach promocyjnych związanych z konferencją lub grą.

Ochrona danych

Branie udziału w grze jest dobrowolne, jednakże by karta gry była ważna, uczestnik musi na niej podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Te dane pozwolą zidentyfikować zwycięzców losowania nagród i nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Karty do gry zostaną zniszczone po rozstrzygnięciu konkursu.

Masz pytanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konferencji lub chcesz o coś dopytać? A może po prostu zadać kilka pytań?
Możesz się z nami skontaktować korzystając z tego formularza!