Zostań częścią LubGame!

I spraw by udział w wydarzeniu był darmowy

Poprzez sponsoring naszego wydarzenia, wspierasz rozwój branży oraz pomagasz inspirować kolejne pokolenia twórców gier! Nie przegap okazji dotarcia do szerokiego grona aspirujących i przyszłych twórców gier!

Sponsorzy strategiczni

Reality Unit jest lubelskim studiem realizującym projekty growe i wykorzystujące growe technologie dla klientów z 5 kontynentów. Tworzone przez nas gry mają wysoką regrywalność dzięki prostocie rozgrywki oraz głębii jej mechanik. Poza realizacja projektów dla innych, tworzymy i wydajemny własne gry kompetetywne oparte o umiejętności graczy. Dowiedz się więcej wchodząc na naszą stronę i bloga: realityunit.one

▲ Pyramid Games to lubelskie studio zajmujące się tworzeniem gier komputerowych założone w 2012 roku. Jesteśmy graczami i uwielbiamy tworzyć gry. Jesteśmy również pasjonatami nauki i Science-Fiction! Nasze gry koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy. Nasze studio zabierze graczy na Marsa i z powrotem, nauczy ich, jak zostać inżynierem NASA lub pokaże ciekawą prace paleontologa. W naszym lubelskim studio zatrudniamy obecnie około 50 osób. Praca w Pyramid da Ci możliwość rozwinięcia Twoich umiejętności i okazję do współtworzenia z nami ciekawych, ambitnych projektów.

Sponsorzy

Galaktus to agencja specjalizująca się w tworzeniu kampanii i koncepcji kreatywnych. Realizuje działania z zakresu PR-u, kampanii marketingowych, obsługi kanałów social mediowych, eventów oraz influencer marketingu. Posiada również wewnętrzny dział Galaktus Games zajmujący się projektowaniem gier planszowych opartych na znanych tytułach z świata gamingu oraz dział QA testujący lingwistycznie i funkcjonalnie różnorodne projekty dla klientów zewnętrznych.

Od ponad 12 lat pracuje dla topowych marek gamingowych i technologicznych w kraju i na świecie, będąc obecnym w Białymstoku i w Warszawie, jak również poza granicami naszego kraju.

WorkPlays – tu znajdziesz najlepsze oferty pracy GAMEDEV. Programowanie; Design; Grafika; Audio i wiele więcej. Znajdź swoją przyszłość w GAMEDEV.

WorkPlays to nie tylko oferty pracy ale również informacje o szkoleniach, meetup-ach oraz premierach gier. Niedługo zostanie wprowadzona prawdziwa gamifikacja. Połączenie gry i ofert pracy jak na rynek GAMEDEV przystało 😉

Dlaczego warto zostać sponsorem?

Jest wiele powodów dlaczego warto zostać sposorem naszego wydarzenia i przy okazji zaprezentować wsparcie aspirujących twórców gier!

  • Pokazujesz że zależy Ci na wspieraniu przyszłych pokoleń twórców gier do których już teraz będziesz mieć dostęp!
  • Możliwość prezentacji swoich produkcji w ramach konferencji oraz rekrutacji młodych ambitnych twórców gier!
  • Godzina dla Ciebie na prezentację wybranego przez siebie tematu, który dotrze do wszystkich uczestników wydarzenia!

Organizator

Współorganizator

Patronat honorowy

Patronat medialny

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy

Partnerzy

Masz pytanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konferencji lub chcesz o coś dopytać? A może po prostu zadać kilka pytań?
Możesz się z nami skontaktować korzystając z tego formularza!