Zostań częścią LubGame!

I spraw by udział w wydarzeniu był darmowy

Poprzez sponsoring naszego wydarzenia, wspierasz rozwój branży oraz pomagasz inspirować kolejne pokolenia twórców gier! Nie przegap okazji dotarcia do szerokiego grona aspirujących i przyszłych twórców gier!

Sponsorzy strategiczni

Reality Unit jest lubelskim studiem realizującym projekty growe i wykorzystujące growe technologie dla klientów z 5 kontynentów. Tworzone przez nas gry mają wysoką regrywalność dzięki prostocie rozgrywki oraz głębii jej mechanik. Poza realizacja projektów dla innych, tworzymy i wydajemny własne gry kompetetywne oparte o umiejętności graczy. Dowiedz się więcej wchodząc na naszą stronę i bloga: realityunit.one

▲ Pyramid Games to lubelskie studio zajmujące się tworzeniem gier komputerowych założone w 2012 roku. Jesteśmy graczami i uwielbiamy tworzyć gry. Jesteśmy również pasjonatami nauki i Science-Fiction! Nasze gry koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy. Nasze studio zabierze graczy na Marsa i z powrotem, nauczy ich, jak zostać inżynierem NASA lub pokaże ciekawą prace paleontologa. W naszym lubelskim studio zatrudniamy obecnie około 50 osób. Praca w Pyramid da Ci możliwość rozwinięcia Twoich umiejętności i okazję do współtworzenia z nami ciekawych, ambitnych projektów.

Sponsorzy

SVT tworzy dla Ciebie MocApp – system motion capture nowej generacji. (Obecnie dostępny ZA DARMO w BETA testach!)

Nasz zespół łączy pasja do nowych technologii, gier i sportu. Pracujemy razem, aby uczynić mocap lepszym i bardziej przystępnym szczególnie dla twórców z ograniczonym budżetem. Aby zrealizować tę misję opracowaliśmy rozwiązanie usuwające główne blokady obecnie stosowanych systemów – drastycznie obniżyliśmy koszt, porzuciliśmy niewygodne stroje do mocap i inne dodatkowe sprzęty, uwolniliśmy mocap z sal studyjnych, zwiększyliśmy dokładność nagrań i inne…

Poza rozwiązaniem mobilnym, oferujemy również system oparty na kamerach profesjonalnych, który oferuje m.in. możliwość generowania animacji w czasie rzeczywistym.

Galaktus to agencja specjalizująca się w tworzeniu kampanii i koncepcji kreatywnych. Realizuje działania z zakresu PR-u, kampanii marketingowych, obsługi kanałów social mediowych, eventów oraz influencer marketingu. Posiada również wewnętrzny dział Galaktus Games zajmujący się projektowaniem gier planszowych opartych na znanych tytułach z świata gamingu oraz dział QA testujący lingwistycznie i funkcjonalnie różnorodne projekty dla klientów zewnętrznych.

Od ponad 12 lat pracuje dla topowych marek gamingowych i technologicznych w kraju i na świecie, będąc obecnym w Białymstoku i w Warszawie, jak również poza granicami naszego kraju.

WorkPlays – tu znajdziesz najlepsze oferty pracy GAMEDEV. Programowanie; Design; Grafika; Audio i wiele więcej. Znajdź swoją przyszłość w GAMEDEV.

WorkPlays to nie tylko oferty pracy ale również informacje o szkoleniach, meetup-ach oraz premierach gier. Niedługo zostanie wprowadzona prawdziwa gamifikacja. Połączenie gry i ofert pracy jak na rynek GAMEDEV przystało 😉

Dlaczego warto zostać sponsorem?

Jest wiele powodów dlaczego warto zostać sposorem naszego wydarzenia i przy okazji zaprezentować wsparcie aspirujących twórców gier!

  • Pokazujesz że zależy Ci na wspieraniu przyszłych pokoleń twórców gier do których już teraz będziesz mieć dostęp!
  • Możliwość prezentacji swoich produkcji w ramach konferencji oraz rekrutacji młodych ambitnych twórców gier!
  • Godzina dla Ciebie na prezentację wybranego przez siebie tematu, który dotrze do wszystkich uczestników wydarzenia!

Organizator

Współorganizator

Patronat honorowy

Dofinansowanie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu własnego Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych: Rozwój Sektorów Kreatywnych

Patronat medialny

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy

Partnerzy

Masz pytanie?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konferencji lub chcesz o coś dopytać? A może po prostu zadać kilka pytań?
Możesz się z nami skontaktować korzystając z tego formularza!